جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

چهارشنبه 06 مرداد 1400

مدیرکل بهزیستی هرمزگان عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شد

در نشست مشترک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با مدیرکل بهزیستی هرمزگان دکتر حسن نژاد عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛نشست مشترک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با مدیرکل بهزیستی هرمزگان برگزار شد.

مهندس سلحشور در این نشست با اشاره به اهداف والای جمعیت هلال احمر در خدمت رسانی اظهارکرد: هدف نهایی ما تسکین آلام بشری است چنانچه اگر بخواهیم در پروژه ای موفق باشیم باید با برنامه ریزی و جدیت به این مهم دست پیدا کنیم.

وی با اشاره به برنامه های جمعیت هلال احمر در سطوح مختلف جامع گفت: اولویت ما آموزش همگانی با هدف افزایش سطح تاب آوری در زمان حوادث و بحران هاست همچنین در صورت بروز حوادث و مخاطرات حوزه امدادو نجات نسبت به امدادرسانی اقدام می نماید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان تاکید کرد: مهمترین محور فعالیت های هلال احمر بهره مندی از ظرفیت داوطلبان است و عمده فعالیت ها نیز بر دوش داوطلبان قرار دارد.

مهندس سلحشور افزود: بسیاری از خدمات هلال احمر در حوزه امداد نجات توسط داوطلبان و نجاتگران انجام می‌شود که برخورداری از این ویژگی کار را در هلال احمر زیبا کرده است.

وی با اشاره به افزایش همکاری ها و تعاملات بین جمعیت هلال احمر و بهزیستی تصریح کرد:باید از ظرفیت موجود برای خدمت رسانی به نیازمندان نهایت بهره را برد وکمک های خود را به افراد نیازمند تزریق نماییم.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان خاطرنشان کرد: ما در مجموعه جمعیت هلال احمر آماده ایم که دست یاریمان را در دست نیازمندان قرار دهیم.

در این نشست دکتر حسن نژاد،مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان به عضویت داوطلبان جمعیت هلال احمر درآمد و تفاهم نامه همکاری دو جانبه بین جمعیت هلال احمر و اداره کل بهزیستی استان هرمزگان امضا شد.

کلمات کلیدی
عاطفه محمدی
تهیه کننده:

عاطفه محمدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *