جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

دوشنبه 26 مهر 1400

واکسیناسیون بیش از ۴۰۰۰نفر توسط جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از واکسیناسیون ۴۰۰۶ نفر از شهروندان و گروههای سنی واجد شرایط در مرکز تجمیعی واکسیناسیون این جمعیت خبرداد.

مهندس مختار سلحشور،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت:باگسترش مراکز واکسیناسیون عمومی و ضرورت حضور حداکثری هلال احمر ،مرکز واکسیناسیون تجمیعی این جمعیت ۲۹ شهریور ماه در شهرک امام رضا (ع) بندرعباس راه اندازی گردید.

 

مهندس سلحشور افزود:از مجموع ۴۰۰۶ نفر مراجعین واکسینه شده در مرکز تجمیعی هلال احمر بندرعباس یک هزارو ۹۷۱ نفر زن و ۲ هزارو ۳۵نفر مرد بودند.

 

وی تصریح کرد:۲۳۴نفر_روز از اعضای جوان و داوطلب جمعیت هلال احمراستان در مرکز تجمیعی واکسیناسیون این جمعیت به عنوان واکسیناتور و ثبات مشارکت دارند و همچنان در دو شیفت صبح و عصر آماده ارائه خدمات به مردم عزیز می باشند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با بیان اینکه جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از ابتدای شروع بحران کرونا به کمک متاثرین از این اپیدمی مرگبار شتافته است،تصریح کرد:جمعیت هلال احمراستان با تمام ظرفیت امدادی وتوان داوطلبان و جوانان تا پایان بحران کرونا در کنار مردم خواهد بود و از ارائه هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

 

 

کلمات کلیدی
عاطفه محمدی
تهیه کننده:

عاطفه محمدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *