جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

یکشنبه 16 مرداد 1401

نشست مشترک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان جهت افزایش همکاری های دوجانبه با مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛مهندس سلحشور در این دیدار با اشاره به موقعیت منحصر به فرد استان هرمزگان از حیث بروز حوادث طبیعی اظهار کرد:۴۶ درصد از جمعیت هرمزگان را روستانشینان تشکیل می دهند که در ۱۷۰۰ روستا سکونت دارند لذا پراکندگی بالای سکونتگاهها و مناطق روستایی روند امدادرسانی در زمان بروز حوادث را سخت می کند.

 

وی افزود: شهر بندرعباس دارای تراکم بالای جمعیتی است و بخش قابل ملاحظه ای از شهروندان در مناطق حاشیه نشین سکونت دارند که میزان آسیب پذیری را افزایش می دهد.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان ارائه آموزش، ارائه خدمات امداد و نجات ، جذب و توزیع کمک های مردمی را سه اقدام مهم هلال احمر در زمان حوادث دانست و تصریح کرد: جمعیت هلال احمر نیازمند یاری دستگاهها و بنگاه‌های اقتصادی است تا با تقویت بنیه امدادی یاری رسان مردم در شرایط سخت باشیم.

 

 

در ادامه حمزوی، مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی جمعیت هلال احمر در حوادث اظهار کرد: جمعیت هلال‌احمر را یک نهاد ایثارگر می دانیم چرا که محوریت کار در زمان حوادث با هلال احمر است.

 

حمزوی افزود:شرکت گاز استان هرمزگان بنا به مسئولیت اجتماعی جهت کمک به رفع مشکلات جامعه اقدام به جذب حمایت های مالی نموده تا با تقویت توان امدادی جمعیت هلال احمر یاری رسان نیازمندان باشد.

 

کلمات کلیدی
عاطفه محمدی
تهیه کننده:

عاطفه محمدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *