جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

چهارشنبه 06 مرداد 1400

نشست مشترک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با تیم ارزیاب نذر آب

نشست مشترک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با تیم ارزیاب نذر آب 4 اعزامی از استان فارس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ مهندس مختار سلحشور در این نشست با تاکید بر بحران تنش آبی در استان هرمزگان اظهار کرد:فرسودگی خطوط انتقال آب و شبکه توزیع همچنین محدودیت ها در زمینه ذخیره سازی آب از مشکلات جدی هرمزگان است که این استان را جزء مناطق درگیر با بحران تامین آب قرار داده است.

وی هدفمند سازی و برنامه ریزی دقیق در ارائه خدمت را از اولویت ها اجرای پروژه نذر آب برشمرد و گفت:در حال حاضر استان هرمزگان در وضعیت فوق قرمز کرونا قرار دارد لذا باید در حوزه کاروان سلامت نذر آب ملاحظاتی در نظر گرفت تا موجب کنترل آمار مبتلایان شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با اشاره بر نقش بسزای مجمع خیرین آبرسان در کاهش مشکلات این حوزه تصریح کرد:حل مشکل کم آبی نیازمند عزم ملی و همه جانبه است و آموزش های لازم نیز باید به جامعه ارائه شود.

براساس این گزارش "طرح ملی نذر آب ۴" با سه محور کمک به تامین آب شرب سالم، ارائه خدمات بهداشتی درمانی و ارائه خدمات معیشتی توسط استان های فارس، بوشهر و گلستان در مناطق متاثر از بحران تنش آبی شهرستان های میناب و سیریک در تابستان 1400 برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

کلمات کلیدی
عاطفه محمدی
تهیه کننده:

عاطفه محمدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *