جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

یکشنبه 16 مرداد 1401
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان اعلام کرد:

رضایتمندی مردم و مسئولان از روند امدادرسانی در زلزله فین/از همراهی دستگاهها استقبال می کنیم

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛نشست مشترک مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با مدیرکل بانک توسعه تعاون به منظور اهدای بسته های معیشتی ویژه متاثرین زلزله فین برگزار شد.

مهندس مختار سلحشور در این نشست با ارایه گزارشی از روند امدادرسانی به متاثرین زلزله فین اظهار کرد:وظیفه ذاتی جمعیت هلال احمر خدمات رسانی در زمان حادثه است و از همراهی سایر دستگاهها جهت ارائه خدمات بهتر استقبال می کنیم.

 

وی با اشاره به ورود دستگاه ها و بنگاه‌های اقتصادی جهت خدمات رسانی در زلزله آبان ماه بخش فین تصریح کرد:در این حادثه همه دستگاههای اجرایی و نهادهای حاکمیتی همه صدا شدند و کار امدادرسانی با سرعت و دقت بیشتری انجام شد.

 

مهندس سلحشور یادآور شد: استان هرمزگان جز مناطق حادثه خیز و با پراکندگی جمعیتی بسیار زیاد است و در سال های اخیر شاهد حوادث متعددی بوده ایم از این رو جمعیت هلال احمر همواره در حالت آماده باش است‌.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان خاطر نشان کرد:مردم و مسئولان از روند امدادرسانی در زلزله اخیر رضایت خاطر داشتند که انتظار می رود همراهی ها تکرار و همدلی ها افزایش یابد.

 

در ادامه این نشست بانک توسعه تعاون ۱۰۰ بسته غذایی و ۶۰۰ بطری آب معدنی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال جهت توزیع بین متاثرین زلزله فین به جمعیت هلال احمر استان هرمزگان اهدا کرد.

 

کلمات کلیدی
عاطفه محمدی
تهیه کننده:

عاطفه محمدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *