جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

سه شنبه 27 مهر 1400

برگزاری مراسم غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس

مراسم غبارروبی گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور ارعضا و کارکنان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ غبارروبی مزار شهدای بندرعباس به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر هرمزگان و جمعی از پرسنل و اعضای این جمعیت برگزار شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در این مراسم اظهار کرد:هفته دفاع مقدس فرصتی برای گرامیداشت و قدردانی از عزیزانی است که در راه دفاع از میهن جان خود را نثار کردند.

وی با بیان اینکه امنیت امروز کشور را مدیون سرداران رشید و شهیدانی هستیم که جانانه از میهن دفاع کردند،افزود:مفتخریم که هر سال در آغاز هفته دفاع مقدس ضمن ادای احترام به شهدای والامقام با آرمان های انقلاب تجدید میثاق نماییم.

وی همچنین بر حفظ دستاوردهای دفاع مقدس و زنده نگهداشتن آرمان های شهدا تاکید کرد و شهید سردار سلیمانی را نماد بی نظیری از ایستادگی، مقاوت وآزادی دانستند.

حجت الاسلام والمسلمین شهابی در ادامه اظهار کرد: امنیت امروز جامعه را مدیون شهدایی هستیم که دست خالی تنها با توکل و اخلاص در جبهه ها حاضر شدند و نگذاشتند ذره ای از خاک سرزمین ما به دست بیگانگان بیافتد.

در این برنامه ضمن زیارت، قرائت فاتحه ،غبارروبی مزار مطهر شهدا و روایتگری جنگ توسط فرمانده حوزه بسیج شهید رایکا با آرمان های بلند شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق شد.

کلمات کلیدی
عاطفه محمدی
تهیه کننده:

عاطفه محمدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *