جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

چهارشنبه 06 مرداد 1400

ارائه خدمات حمایتی به بیماران نیازمند توسط جمعیت هلال احمر بندرلنگه

رییس جمعیت هلال احمر بندرلنگه از ارائه خدمات حمایتی به بیماران نیازمند این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ابراهیم نجات با اشاره به ارائه خدمات حمایتی به بیماران نیازمند اظهار کرد: جمعیت هلال احمر در راستای اهداف بشردوستانه و حمایتی به بیماران نیازمند خدمات درمانی رایگان ارائه می کند.

وی گفت:حمایت‌های جمعیت هلال احمر  در زمینه دارویی،لوازم و تجهیزات پزشکی است و بیمارانی که توان تامین هزینه‌های درمان و دارویی خود را ندارند،مشمول این طرح می‌شود.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: در مرحله نخست این طرح ۷ میلیارد ریال از محل اعتبارات حمایتی به  استان اختصاص داده شده است.


ابراهیم نجات ادامه داد:در همین راستا و به مناسبت هفته بهزیستی تجهیزات توانبخشی و مصرفی از قبیل  ۴۴۰ بسته پوشینه ،۵۰ دستگاه ویلچر،۵ دستگاه واکر،۱۹دستگاه تشک مواج،۱۴جفت عصای زیر بغل،۴عدد عصای نابینایان به ارزشی بیش از ۲میلیارد ریال از محل جذب اعتبارات مرحله اول این طرح به  مددجویان بهزیستی شهرستان بندر لنگه اهدا گردید.

وی خاطرنشان کرد:ارایه خدمات ماندگار، زودبازده و اثربخش در میان اقشار آسیب‌پذیر جامعه با حفظ کرامت انسانی از اهداف جمعیت هلال احمر است که طرح حمایت از بیماران نیازمند کماکان ادامه دارد.

کلمات کلیدی
عاطفه محمدی
تهیه کننده:

عاطفه محمدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *