جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

سه شنبه 27 مهر 1400
در دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان با فرمانده نیروی انتظامی عنوان شد؛

خدمت رسانی در هلال احمر حد و مرزی ندارد/ هلال احمر و پلیس مکمل یکدیگرند

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان همزمان با هفته نیروی انتظامی از زحمات فرماندهی معزز نیروی انتظامی استان و نیروهای تلاش گر و خدوم قدردانی کردند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان همزمان با هفته نیروی انتظامی به همراه معاونین و رییس اداره حراست با حضور در مقر فرماندهی نیروی انتظامی استان هرمزگان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای گرانقدر نیروی انتظامی و عرض خداقوت وخسته نباشید از زحمات فرماندهی معزز نیروی انتظامی استان و نیروهای تلاش گر و خدوم قدردانی کردند.

 

مهندس مختار سلحشور در این دیدار با اشاره به جانفشانی های ناجا در خدمت رسانی به مردم اظهار کرد: ابعاد کار نیروی انتظامی بسیار گسترده بوده و از زمان شیوع بیماری کرونا به میزان قابل توجهی به حجم کار ناجا اضافه شد‌ه است.

 

 

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان تصریح کرد:امنیت،اقتدار و آرامش ما مرهون تلاش ها و فداکاری پرسنل زحمت کش نیروی انتظامی است که در سایه تلاش و مجاهدت آنان، فضایی امنی را مهیا نموده اند.

 

 

 

در ادامه سردار جعفری،فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه کار هلال‌احمر جدا از پلیس نیست و مکمل یکدیگرند،اظهار کرد: هلال احمر اولین نهادی است که ناجا را در تمام ماموریت ها همراهی می کند.

 

وی فعالیت های امدادی و خدمات رسانی هلال احمر را ارزشمند دانست و افزود: همه انسان هایی که به دنبال اهداف متعالی هستند، نگاه هلال احمری دارند.

 

سردار جعفری با بیان اینکه در هر گوشه دنیا مشکلی پیش بیاید نیروهای هلال احمر جان خود را در طبق اخلاص می‌گذارند،افزود:هلال احمر مرز و محدوده ای برای خدمت رسانی ندارد و در هر شرایط و بحرانی کار خود را دنبال می کند.

 

 

 

کلمات کلیدی
عاطفه محمدی
تهیه کننده:

عاطفه محمدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *