جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

دوشنبه 26 مهر 1400

جلسه شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان هرمزگان برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با حضور مدیرعامل جمعیت هلال استان هرمزگان، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و مدیر ستاد اقامه نماز در هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛مهندس مختار سلحشور،مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش های حجت‌الاسلام شهابی در انجام فعالیت های فرهنگی و معنوی گفت: ذات کار جمعیت هلال احمر امداد رسانی است و هر زمان جامعه دچار مشکل و گرفتاری شود هلال احمر نسبت به تسکین آلام مردم اقدام می نماید.

مهندس سلحشور افزود: ماهیت فعالیت ما در جمعیت موجب شده تا در زمان بروز حوادث و بلایا با صحنه های سنگین و سختی مواجه شویم لذا برنامه های فرهنگی و مذهبی جایگاه ویژه‌ای در ایجاد آرامش و بازسازی توان روحی اعضا دارد.


حجت الاسلام والمسلمین هادی شهابی نیز در این جلسه با اشاره به استفاده حداکثری از ظرفیت جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در راستای اجرای برنامه های ستاد اقامه نماز اظهار کرد:مفتخریم که در کلیه شعب جمعیت هلال احمر امام جماعت حضور دارد تا به مسأله اقامه نماز و امورات فرهنگی رسیدگی نمایند.

حجت‌الاسلام اعتمادی،مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان در ادامه از پیگیری های مجدانه حجت الاسلام شهابی و حمایت های بی شائبه مدیر عامل جمعیت هلال احمر در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی اقامه نماز قدردانی کردند.

وی تصریح کرد:جمعیت هلال احمر علی رغم  وجود تمامی دغدغه ها و فعالیت ها در حوزه نماز همواره پیشگام است و هیچگونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

در ادامه این جلسه توسط اعضای شورای اقامه نماز پیشنهاداتی جهت نشر و گسترش فرهنگ نماز ارائه و تفاهم نامه اقامه نماز نیز امضا شد‌.

کلمات کلیدی
عاطفه محمدی
تهیه کننده:

عاطفه محمدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *